TITLE

DESCRIPTION

XII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

7  października odbył się XII Finał Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia . W szkole przez kolejne dni tygodnia doskonaliliśmy umiejętność szybkiego i poprawnego posługiwania się  tabliczką mnożenia . Na lekcjach  matematyki uczniowie ćwiczyli tabliczkę na programach edukacyjnych  matzoo i  wordwool oraz kartach Grabowskiego.

 

W dniu 6 października uczniowie klasy 8, Nina, Maciej   i Szymon robili dorosłym  test ze znajomości tabliczki mnożenia. Śmiechu było dużo. Nauczyciele j. polskiego, j. angielskiego, wos,  historii, geografii,  muzyki, świetlicy, nauczania początkowego, przedszkola oraz inni pracownicy szkoły jak i rodzice  nie poddali  się. GRATULUJEMY.

 

7 października to wszyscy uczniowie klas 4-8 zmierzyli się z tabliczką mnożenia. Nad poprawnością konkursu czuwali: przy stanowisku 1 – Pani Yana Malynovska  z uczniem Maciejem Iskat z klasy 8, przy stanowisku 2 – Pani Anna Staniszewska z uczniami Aleksandrem Delickim- Kowalczykiem i Janem Pawlakiem z klasy 8. Szkolnym fotografem, który nie zapomniał uwiecznić każdego ucznia na fotografii był Szymon Zyl.

Wyniki opublikujemy wkrótce.

Zapraszam do oglądania galerii zmagań dzieci i  dorosłych.

Facebook
YouTube