TITLE

DESCRIPTION

Dariusz Pecio

KILKA SŁÓW O MNIE

Jestem absolwentem studiów wyższych na wydziale Elektroniki Politechniki Wrocławskiej. Moją pierwszą specjalnością była Technologia Elektronowa.

 

Przez kilka lat pracowałem na Uniwersytecie Szczecińskim i zajmowałem się dwiema swoimi wielkimi pasjami – metodologią poznania oraz edukowaniem studentów.

 

 

Technologia i wszystko, co z nią związane, siedziało głęboko w moim sercu i umyśle. Postanowiłem działać w tym kierunku dalej i skończyłem  pierwsze studia podyplomowe. Zostałem specjalistą  w zakresie urządzeń wykorzystywanych do produkowania układów scalonych. Swój czas zawodowy dzieliłem pomiędzy fabryką układów scalonych we Wrocławiu, a zakładami optycznymi w Jenie. Kolejny zakręt losu i zmiany polityki gospodarczej w Polsce sprawiły, że zostałem administratorem systemów teleinformatycznych, a później fachowcem od automatyzacji procesów sprzedażowych e – commerce. A, że człowiek uczy się przez całe życie – ukończyłem kolejne studia podyplomowe na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Po latach  z wielką radością  powróciłem do nauczania. Obecnie mam przyjemność pełnić funkcję szkolnego informatyka – administratora oraz  nauczyciela informatyki.

Art is not a handicraft, it is the transmission of feeling the artist has experienced.

Nikolaevich Tolstoy

Facebook
YouTube