TITLE

DESCRIPTION

Wielki Bal Ósmoklasisty

Tuż przed uroczystym zakończeniem szkoły, Nasi wspaniali Ósmoklasiści z Polski i Ukrainy, mieli okazję uczestniczyc w pierwszym w swoim życiu  balu. Wydarzenie to, przygotowywane w pocie czoła przez uczniów, ich rodziców – w szczególności Państwa: Cichoń, Wódczak i Kunysz, nauczycieli – panią Teresę Kamińską  i Kasię Stelmarczyk, wychowawczynie – Panią Dorotę Becker – Lesiecką i  Panią Anię Staniszewską, Zarząd Fundacji Kaszubskie Słoneczniki oraz  Panią Dyrektor Iwonę Miśkowiak, wypadło wspaniale!

W programie znalazły się : odtańczenie Poloneza oraz Belgijki przez uczniów,  wspomnienia ze szkolnych lat w formie filmu i będąca już tradycją w naszej szkole – Gala Osobowości, a także przepyszny poczęstunek i po prostu parkietowe szaleństwo. Nie zapomniano także o jakże symbolicznym przekazaniu Księgi Absolwentów klasie 7 przez już – Absolwentów. Piękne i wzruszające były  przemowy –  pierwszą w imieniu uczniów wygłosiła Zuzia Cichoń , drugą  w imieniu rodziców – pni Małgorzata Cichoń. Siódmacy ze swoi wychowawcą – panem Konradem Konkolem – obdarowali ósmoklasistów upominkami, prosząc ich, aby nie zapominali o szkole i życząc im sukcesów w nowo otwartym, życiowym rozdziale…

Ciężko się żegnać… (dlatego powiedzieliśmy sobie tylko – do widzenia!).

Żal wypuszczać  spod skrzydeł kolejnych uczniów, z którymi spędziło się tyle wspaniałych chwil…

Nauczyciele obecni na gali ukradkiem ocierali łzy, a młodzież zapłakała…

Kochani, już za Wami tęsknimy…

Dziękujemy także Piotrowi Mencfel – Kierownikowi OW Posejdon za wsparcie swoich podopiecznych – uczniów z Ukrainy, przepysznym   poczęstunkiem.

 

 

Polonez w wykonaniu ósmoklasistów 🙂

 

Facebook
YouTube