Maluchy i ekologia.

Zerówkowicze i pierwszoklasiści korzystając z uroków wspaniałej pogody wybrali się na spacer. Zapozowali do fotografii tuż przy nietypowej rzeźbie z plastiku, która powstała z przedmiotów zebranych podczas eko – spływu. Dzieci, jak na odkrywców świata przystało, badały otaczającą je zewsząd przyrodę przyodzianą w  letnio – jesienną szatę. Miło było przechadzać się wysprzątanym brzegiem rzeki (tu ? dla wolontariuszy pani Kasi Stelmarczyk) i podziwiać jej ptasich mieszkańców. Pani Ania wyjaśniła dzieciom jak ważne jest dbanie o nasz wielki, wspólny skarb – przyrodę. Była to więc nie tylko wspaniała terenowa lekcja przyrody, ale także przygotowanie do bycia obywatelem, odpowiedzialnym za los planety! ???????