? Senat Uczniowski na rok szkolny 2020/2021 wybrany!?

Brać uczniowska szkoły Adventure wybrała swoich przedstawicieli! W czasie kampanii wyborczej 2020 nie zabrakło emocji. Kandydaci stanęli na wysokości zadania przygotowując interesujące programy wyborcze, piękne plakaty,  a także występując publicznie ze swoimi wyborczymi postulatami. Rywalizacja była zacięta, bo każdy z kandydatów miał wiele do zaoferowania swoim wyborcom ?. I choć nasi uczniowie nie ukończyli jeszcze ? dokonali świetnego wyboru. Oto wyczekiwane przez wszystkich wyniki:

Przewodniczącym Senatu został Miłosz Patoleta z klasy 8

Zastępcą Przewodniczącego – Tomasz Borsut z klasy 2

Skarbnikiem / sekretarzem – Zuzanna Cichoń z klasy 7.

Wybrani, będą teraz musieli stanąć przed nie lada wyzwaniem i sprostać swoim wyborczym obietnicom.
Życzymy im powodzenia w działaniu i wielu sukcesów! ?
Uczniowie wytypowali także swojego reprezentanta do Młodzieżowej Rady Miasta. Większością głosów został nim Tymon Stetsko z klasy 8. Tymkowi serdecznie gratulujemy! Wierzymy, że zadba właściwie o uczniowski interes swoich kolegów i koleżanek na forum miasta ?