馃摙聽Senat Uczniowski na rok szkolny 2020/2021 wybrany!馃憫

Bra膰 uczniowska szko艂y Adventure wybra艂a swoich przedstawicieli! W czasie kampanii wyborczej 2020 nie zabrak艂o emocji. Kandydaci stan臋li na wysoko艣ci zadania przygotowuj膮c interesuj膮ce programy wyborcze, pi臋kne plakaty,聽 a tak偶e wyst臋puj膮c publicznie ze swoimi wyborczymi postulatami. Rywalizacja by艂a zaci臋ta, bo ka偶dy z kandydat贸w mia艂 wiele do zaoferowania swoim wyborcom 馃槒. I cho膰 nasi uczniowie nie uko艅czyli jeszcze 馃敒 dokonali 艣wietnego wyboru. Oto wyczekiwane przez wszystkich wyniki:

Przewodnicz膮cym Senatu zosta艂 Mi艂osz Patoleta z klasy 8

Zast臋pc膮聽Przewodnicz膮cego – Tomasz Borsut z klasy 2

Skarbnikiem / sekretarzem – Zuzanna Cicho艅 z klasy 7.

Wybrani, b臋d膮 teraz musieli stan膮膰 przed nie lada wyzwaniem i sprosta膰 swoim wyborczym obietnicom.
呕yczymy im powodzenia w dzia艂aniu i wielu sukces贸w! 馃槃
Uczniowie wytypowali tak偶e swojego reprezentanta do M艂odzie偶owej Rady Miasta. Wi臋kszo艣ci膮 g艂os贸w zosta艂 nim聽Tymon Stetsko z klasy 8.聽Tymkowi serdecznie gratulujemy! Wierzymy, 偶e zadba w艂a艣ciwie o uczniowski interes swoich koleg贸w i kole偶anek na forum miasta 馃榾
Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube