Zbliżamy się do finiszu…

Kampania wyborcza w szkole Adventure rozpędza się niczym lokomotywa! Za nami: wybór kandydatów do Senatu Uczniowskiego, przygotowanie plakatów wyborczych oraz autoprezentacja kandydujących. Uczniowie napracowali się przy tworzeniu banerów, a potem także przemówień, które zaprezentowali na poniedziałkowym spotkaniu. Kandydaci opowiadali o sobie, o swoich planach dotyczących uatrakcyjnienia życia uczniowskiego, wygłaszali swoje hasła wyborcze. Nie jest rzeczą łatwą przemówić na forum, przed kolegami i koleżankami, dlatego serdecznie gratulujemy wszystkim kandydatom odwagi i siły charakteru!

A przed nami ostatni etap – wybory. Pamiętajmy – ci, na których zagłosujemy, będą nas reprezentować przez cały rok szkolny – wybierzmy zatem członków Senatu kierując się zdrowym rozsądkiem, a nie tylko sympatią.