Czas podsumowań…

To już ostatnie spotkanie w ramach programu #SiećKultury. Tym razem dzieci młodsze, ich rodzice i nauczyciele wspólnie dyskutowali o tym, czym jest samodzielność. Uczniowie mieli okazję wyjaśnić swoim  rodzicom i nauczycielom na ile są już odpowiedzialni i na jak wiele można im w związku z tym pozwolić, dorośli zaś przekonywali, że zakazy nie są po to, aby po prostu były, a wynikają z miłości, troski i życiowego doświadczenia. Dialog międzypokoleniowy wspomagały ciekawe ćwiczenia i  zabawne zadania, które doprowadziły do interesujących wniosków.

Kolejny raz animatorzy kultury z Teatru „Tęcza” stanęli na wysokości zadania i przeprowadzili naprawdę świetne warsztaty tworząc fantastyczną atmosferę, za co serdecznie dziękujemy 🙂