Dzień Edukacji Narodowej w szkole

14 października świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Uroczystość zainaugurowali Pani Dyrektor Iwona Miśkowiak i Prezes Zarządu  Pan  Dariusz Patoleta. Złożyli wszystkim z serca płynące życzenia ❤

Z tej okazji w szkole odbyły się występy artystyczne i konkursy. Szkolny kabaret pokazał urywki ze szkolnego życia z przymrużeniem  oka. Ponadto nauczyciele i pracownicy szkoły przynieśli swoje zdjęcia z dzieciństwa. Zadaniem dzieci było odgadnąć czyje oblicza przedstawiają. W trakcie uroczystości rozstrzygnięto konkurs literacko – plastyczny „Kartka z uczniowskiego pamiętnika”. Jury bardzo podobały się wszystkie prace dlatego, każdemu z dzieci przyznało pierwsze miejsce.  Uroczystość zwieńczyło karaoke w wykonaniu dzieci i niektórych nauczycieli 😉 Wszystkim dopisały humory i zabawa wspaniale się udała.

:)