To my sobie teraz pogadamy…?

Wszyscy, którzy wzięli już udział w warsztatach w ramach programu #SiećKultury   doskonale wiedzą, jak rozwijające i ciekawe były to spotkania. Rozmowy o samodzielności, nadopiekuńczości i wolności  to ważne i trudne tematy, na które my wszyscy: dzieci, rodzice i nauczyciele możemy dyskutować godzinami. Jeśli dodać do tego wspaniałą, ciepłą atmosferę oraz charyzmatycznych animatorów kultury to efekt takich rozmów będzie wspaniały. Wszyscy mamy wiele spostrzeżeń i doświadczeń, którymi naprawdę warto  podzielić się z innymi.

Dlatego zapraszamy wszystkich : rodziców, dzieci i pedagogów na kolejne i zarazem  ostatnie warsztaty z Teatrem „Tęcza”, które odbędą się 29 (klasy 1-3) oraz 30 września (klasy 4-6). 

Warto zaznaczyć, że każda klasa będzie w spotkaniu uczestniczyła na osobności, ponieważ sprzyja to nie tylko śmiałości w wypowiadaniu swoich poglądów przez uczestników, ale buduje atmosferę zaufania i spokoju, co z kolei cementuje więzi pomiędzy wychowawcami, uczniami i ich rodzinami.

 

Zapraszamy serdecznie!

 

Projekt realizowany w ramach Programu Narodowego Centrum Kultury Bardzo Młoda Kultura 2019-2021. Operatorem Programu w województwie pomorskim jest Instytut Kultury Miejskiej, instytucja kultury Miasta Gdańska.
Facebook
YouTube