WARSZTATY TEATRALNE

17 i 18 września w ramach #kultura w sieci uczniowie klas 1-6 Szkoły Adventure, odbyli warsztaty na temat samodzielności. Prowadzący – pani Ilona Zaręba oraz pan Maciej Gierłowski z Teatru „Tęcza” w Słupsku – stanęli przed nie lada wyzwaniem, ponieważ uczniowie naszej szkoły są nie tylko niezwykle kreatywni, ale  zawsze mają swoje zdanie i potrafią go bronić?. Szybko okazało się jednak, że animatorzy kultury i nasze wspaniałe dzieci znaleźli wspólny język ?. Podział na małe grupy (każda klasa osobno) sprzyjał szczerym wyznaniom, odważnym stwierdzeniom i wnikliwej analizie życiowych doświadczeń?. Warsztaty bardzo spodobały się wszystkim uczestnikom, którzy aktywnie na nich pracowali, pięknie wypowiadając się na temat nadopiekuńczości, samodzielności w działaniu i wolności wyboru. Dzieci wykonały mnóstwo ciekawych ćwiczeń i zadań, które miały odpowiedzieć na pytanie – na ile jestem samodzielna i samodzielny? Nie trzeba chyba dodawać, że nasze szkolne skarby wypadły świetnie ! Jesteśmy z nich dumni!?

W związku z sukcesem, jaki odniosły warsztaty dla nauczycieli i uczniów, zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych Rodziców na kolejne spotkanie pod hasłem „Samodzielność!”, które odbędą się w naszej szkole 22 września ! Warto wymieniać się doświadczeniami – warto rozmawiać! ?

#królewnawkrainiekrasnoludków #warsztatyteatralne #warsztatydlanauczycieli #warsztatywszkołach

 #warsztatyrodzinne #szkołaadventure #BardzoMłodaKultura #NarodowCentrumKultury

 #InstytutKulturyMiejskiej #SiećKultury

Projekt realizowany w ramach Programu Narodowego Centrum Kultury Bardzo Młoda Kultura 2019-2021. Operatorem Programu w województwie pomorskim jest Instytut Kultury Miejskiej, instytucja kultury Miasta Gdańska.

Facebook
YouTube