ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020 – „SZKOŁA DLA KLIMATU”

Wraz z rozpoczęciem nowego Roku Szkolnego 2019/2020 postanowiliśmy aktywnie zaangażować się w ochronę środowiska. Dlatego też Szkoła ADVENTURE zaczęła działać pod hasłem „Szkoła dla klimatu”. Chcielibyśmy, aby nasi uczniowie byli świadomymi obywatelami świata. Troska o ekologię, o dobro naszej planety jest w dzisiejszych czasach niezwykle istotna. Dzięki rzetelnej wiedzy oraz wspólnej determinacji możemy choć w niewielkim stopniu poprawić stan naszego środowiska. Małymi kroczkami chcemy podejmować działania proekologiczne ze świadomością, że tym samym stwarzamy samym sobie lepsze, zdrowsze warunki do funkcjonowania teraz i w przyszłości. Nasza aktywność wynika z szacunku dla środowiska. Dlatego zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby wdychać czyste, świeże powietrze i cieszyć się naturą.

Zespół ADVENTURE