zajecia z robotyki w szkole

ROBOTYKA

Praca manualna przy pomocy narzędzi jak i specjalistyczna wiedza, którą dzieci otrzymują od naszych instruktorów sprawia, że nie ma nic tak przyjemnego jak stworzenie własnego systemu alarmowego do ochrony szkolnego plecaka, robota czy własnego systemu do sterowania światełkami na choince. Zajęcia kierowane są do dzieci od 5 lat do 10 lat.

Edukacyjna Przystań Adventure zaprasza dzieci na cykl zajęć z robotyki, które poprowadzi Anna Dziedzic.

Zajęcia będą odbywały się w co drugi czwartek o godz. 16:30 (1h) w Niepublicznej Szkole Podstawowej Adventure w Ustce, ul. Darłowska 3b.

 

Opis zajęć:

Połączenie zabawy i edukacji to doskonały przepis na przyjemne, ale również konstruktywne spędzanie czasu. Staramy się pokazać dzieciom, że nauka może być wciągająca, interesująca i dająca ogromną satysfakcję. Dzięki temu rozbudzamy pasję, która może zostać z dzieckiem do końca życia i być pierwszym krokiem do fantastycznej kariery w dorosłości.
Zajęcia z robotyki pozwalają zapoznać się z bardzo przyszłościowymi kierunkami i nabyć niezwykle cenione umiejętności.
Promujemy samodzielne myślenie, kreatywne rozwiązywanie problemów i upór w dążeniu do wyznaczonych celów. Nasze zajęcia uczą również umiejętności społecznych niezbędnych do pracy w grupie, rozwijają cierpliwość, koncentrację i wyobraźnię.

 

Cykl zajęć:
• Zajęcia trwają po 60 min.
• Odbywają się 2 razy w miesiącu
• zajęcia w grupie od 10 do 20 osób.
• Cena zajęć: 50 pln / miesiąc od 1 osoby.
• Materiały dydaktyczne ozoboty / iPady / lego itp. zapewnia organizator.

 

Zapisy: przystan@adventure.edu.pl

tel. 517 083 015

Zajęcia od 5 lat do 9 lat

1

Facebook
YouTube