Wesołych Świąt

JARMARK

Coraz bliżej Święta… Ten wyjątkowy czas postanowiliśmy zaakcentować Jarmarkiem. Impreza zorganizowana została na sali gimnastycznej, a poprowadziła ją p. Ania Tatarek. Pięknie udekorowana Sala zachęcała do uczestnictwa w wydarzeniu. W programie Jarmarku znalazło się wiele atrakcji . Rozpoczęliśmy występami artystycznymi dzieci z grup przedszkolnych. Nasi najmłodsi podopieczni doskonale przygotowali się do prezentacji swoich twórczych umiejętności (duży ukłon dla Pań wychowawczyń:)). Wśród atrakcji była także licytacja choinek wykonanych przez uczniów, poprowadzona przez p. Anię Tatarek i p. Anię Dziedzic.

Do uczestnictwa w imprezie artystycznie przygotowały się również dzieci szkolne. Uczniowie pięknie zaprezentowali Świąteczne piosenki i pastorałki, w których oprócz umiejętności wokalnych przygotowali nastrojowe stroje oraz grę na instrumentach. Na szczególne wyróżnienie zasługuje występ szkolnej grupy teatralnej (uczniowie klas 5 i 6), którzy pod kierunkiem p. Beni Skrzypek przygotowali etiudę pt. „Od serca do ucha”.

Ważnym punktem podczas Jarmarku był kiermasz ozdób i dekoracji stworzonych podczas warsztatów świątecznych. Oprócz produktów wytworzonych w szkole, gościliśmy także wystawców z zewnątrz (m.in z wyrobami ceramicznymi i robionymi na szydełku oraz drutach). Największym zainteresowaniem cieszyło się stoisko z ciastami, za które bardzo dziękujemy rodzicom (autorom przepysznych słodkości).

Impreza okazała się niezwykłym wydarzeniem. Oprócz dobrej zabawy towarzyszyła nam świąteczna atmosfera radości i chęci spędzenia wspólnie czasu. W przygotowania zaangażowani byli wszyscy – od najmłodszych artystów, przez rodziców, nauczycieli, pracowników. Nasi uczniowie udowodnili, że można na nich liczyć i pomagali podczas kiermaszu. Z podziękowaniem za zaangażowanie i chęci oczekujemy więc na Święta i przerwę od nauki:)

11 12 8 9 10 4 5 7 1 2 3

Facebook
YouTube