Uwaga! Nocni grasownicy w  szkole! ???

Nie ma to jak w szkole !!!? Nie dość, że nasi uczniowie wracają do niej ochoczo po lekcjach, to jeszcze zostają na noc!!! ?? Bardzo się z tego cieszymy i  chętnie im to umożliwiamy.? Tak było i tym razem. Uczniowie z klasy 7 i 8 wraz ze swoimi wychowawczyniami, postanowili urządzić weekendowe spotkanie integracyjne. Najpierw zrobili zakupy i przygotowali wspólnymi siłami pyszną kolację. Potem rozpoczęła się gra w podchody – znajdowanie kolejnych wskazówek na tonących w półmroku szkolnych korytarzach, rozwiązywanie zadań i wykonywanie poleceń „uciekających”, co chwilę przerywane było przez salwy śmiechu i radosne okrzyki.??Uczniowie fantastycznie ze sobą współpracowali! Po podchodach przyszła kolej na meczyki ?⚽?? i absolutnie nikt nie przejął się faktem, że oto minęła 23.00!⏰Panie nauczycielki i dzieci niesamowicie zaangażowały się w rozgrywki w piłkę nożną, koszykówkę i unihokeja. Kiedy na chwilę przed północą zmęczeni, ale szczęśliwi powrócili do świetlicy przekształconej w … pole namiotowe? urządzili seans filmowy. Nie zdradzimy, o której ostatecznie dzieci i nauczyciele poszli spać, niech pozostanie to słodką tajemnicą ?. W każdym razie, integracyjne nocowanie, okazało się strzałem w dziesiątkę ?i z pewnością spełniło swoje zadanie w ?{02495c7f8444da0de0359dd3b2b06b1e5d61299fa91f83da81397ece6593ae65}. ??