Adventure i „Tęcza” w telewizji…

Pani Iwona Miśkowiak – Dyrektor naszej szkoły i przedstawicielka Teatru Lalki „Tęcza” pani Magda Tramer zostały zaproszone do Lądowiska Kultury Redzikowo, by udzielić wywiadu Telewizji Słupsk.  Panie opowiadały o wspólnym projekci Teatru Lalki  „Tęcza” i szkoły Adventure, który odbywał się w ramach programu #SiećKultury.

Polegał on na przeprowadzeniu cyklu warsztatów na temat samodzielności, w których udział brali – uczniowie, rodzice oraz nauczyciele. O tym, że były to spotkania ważne, inspirujące i niezwykłe, nikogo nie trzeba przekonywać, bo  wiedzą to doskonale ich uczestnicy 🙂 Z niecierpliwością czekamy na kolejne wspólne projekty 🙂

Projekt realizowany w ramach Programu Narodowego Centrum Kultury Bardzo Młoda Kultura 2019-2021. Operatorem Programu w województwie pomorskim jest Instytut Kultury Miejskiej, instytucja kultury Miasta Gdańska.