Uwaga! Ostateczny termin upłynął !

Dziś, ostatni kandydaci do Senatu Uczniowskiego, złożyli na ręce Pani Dyrektor swoje plakaty wyborcze. Uczniowie umieścili na plakatach najważniejsze punkty swoich programów wyborczych. Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z ich treścią – to ważne, by wybrać swoich przedstawicieli świadomie, z pełnym przekonaniem. Co ciekawego mają Wam do zaproponowania kandydaci? Jakie zmiany planują wprowadzić w życiu szkoły? Tego dowiecie się ze Ściany Wyborczej, na której zawisły wszystkie plakaty, a która znajduje się na tuż przy świetlicy szkolnej.

Jednocześnie przypominamy, że możliwe będą publiczne wystąpienia tych kandydatów, którzy przed wyborcami swoje postulaty chcą zaprezentować osobiście. Zachęcamy do tego gorąco wiedząc, że kontakt twarzą w twarz buduje relację i zaufanie. ?

Wszyscy kandydaci, którzy chcą przemówić do swoich wyborców proszeni są o poinformowanie o tym fakcie swoich wychowawców. ?

Wszystkim życzymy powodzenia ?