REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2018/2019

Niepubliczna Szkoła Podstawowa ADVENTURE w Ustce

STREFA RODZICA

KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO 2018-2019

 

 

1. Rozpoczęcie roku szkolnego 03.09.2018 r.

 

2. Dzień dyrektorski 2.11.2018 r. – dzień wolny od zajęć

dydaktycznych i opiekuńczo-wychowawczych

 

3. Zimowa przerwa świąteczna 24- 31.12.2018 r.

 

4. Zakończenie pierwszego semestru- 31.01.2019 r.

 

5. Ferie zimowe 11 – 24.02.2019 r.

 

6. Wiosenna przerwa świąteczna 18-23.04.2019 r.

7. Zajęcia opiekuńczo-wychowawcze 29,30.04.2019 r.

 

8. Dzień dyrektorski 02.05.2019 r.

 

9. Zakończenie roku szkolnego 21.06.2019 r.

GODZINY PRACY SEKRETARIATU:

 

– Poniedziałek – Piątek: 8:00 – 16.00

 

PRZYJMOWANIE INTERESANTÓW:

 

– Wtorek: 8:00 – 10.00 oraz 13:30 – 15:30

 

– Piątek: 8:00 – 10:00 oraz 13:30 – 15:30

ZAJĘCIA DODATKOWE W SZKOLE ADVENTURE 2018/2019:

 

JOGA

PIĄTEK

GR I 13:50-14:35  KLASY: 0-III

GR II 14:35 – 15:20  KLASY: IV-VI

Prowadzący: Małgorzata Domżalska

ZAJĘCIA CYRKOWE

WTOREK 14:00 – 15:00

KLASY: I,II,III,IV

Prowadzący: Iwo Bochat

ROBOTYKA Z COOLTURKĄ

CZWARTEK

14:00 – 16:00  GR I ( drugi i czwarty tydz. miesiąca)

14:35-16:35  GR II ( pierwszy i trzeci tydz. miesiąca)

Prowadzący: Krzysztof Nowakowski

ZAJĘCIA KULINARNE

PONIEDZIAŁEK:

14:00 – 15:30

GR I ( pierwszy i trzeci tydz. miesiąca)

GR II ( drugi i czwarty tydz. miesiąca)

 

Prowadzące: Malwina Kaczmarowska, Aneta Karwacka, Anna Dziedzic, Alina Fogt

ZAJĘCIA TEATRALNE

WTOREK: 14:35 – 15:20

KLASY:IV,V,VI

Prowadzący: Benona Skrzypek

WARSZTATY TECHNICZNO- PLASTYCZNE , WARSZTATY MUZYCZNE

WARSZTATY MUZYCZNE

PIĄTEK pierwszy i trzeci tydzień miesiąca

14:30-16:00

KLASY I-VI

Prowadząca: Maria Kozłowska

 

WARSZTATY PLASTYCZNo- TECHNICZNE  PONIEDZIAŁEK

CZWARTEK  drugi i czwarty tydzień miesiąca

13:00-15:00

KLASY: I-VI

Prowadząca: Katarzyna Stelmarczyk

BASEN

PONIEDZIAŁEK

KLASY I, II 11:45 – 13:15

ŚRODA

KLASY V, VI 11:45-13:15

KLASY III, IV 13:40-15:15

 

Prowadzący: Jarosław Domałążek

KOŁA SZKOLNE

KOŁO POLONISTYCZNE

Prowadząca: Alina Fogt

wtorek -8:00-8:45 kl IV

KOŁO MATEMATYCZNE

Prowadząca: Donata Adamczyk

środa – 14:15-15:30 kl. V, VI

poniedziałek (pierwszy i trzeci miesiąca) – 14:00-15:00 kl. IV

LOGOPEDA:

 

mgr Katarzyna Szerement

konsultacje dla rodziców:

WTOREK, godz. 14:30-15:00

 

PEDAGOG SZKOLNY:

 

mgr Benona Skrzypek

przyjmuje w dniu:

Konsultacje dla rodziców – ŚRODA, godz. 14.00 – 16.00

Konsultacje dla uczniów – WTOREK, godz. 14.00 – 16.00

Do pobrania:

Ankieta diagnozująca:

 

 

Karta zgłoszenia:

 

 

Oferta edukacyjna:

 

 

Zasady rekrutacji:

 

Wewnątrzszkolny system oceniania Niepublicznej Szkoły Podstawowej ADVENTURE w Ustce

Regulamin uczęszczania na terapię logopedyczną

Punktowy system oceniania zachowania w klasach IV-VIII

Statut Niepublicznej Szkoły Podstawowej ADVENTURE w Ustce

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube